Projekty

Orkiestra

W 2000 roku, w Teatrze im. W.Bogusławskiego w Kaliszu, miałam przyjemność zagrać po raz pierwszy z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej. Zagrałam drugą część Koncertu fortepianowego G-dur Maurice Ravela. Orkiestrą dyrygował Tadeusz Wicherek.

Bardzo ważnym wydarzeniem było dla mnie wykonanie Koncertu Fortepianowego a-moll op.54 Roberta Schumanna. W dniu 12 maja 2000 roku z tą samą orkiestrą pod dyrekcją Pawła Kotli. Wydarzenie o tyle większe, że sala filharmonii jest salą koncertową mojej pierwszej szkoły muzycznej - PSM I i II stopnia im.H.Melcera w Kaliszu - i to w niej zagrałam pierwszy raz publicznie mając 7 lat.

Wcześniej i później współpracowałam z dyrektorem Tadeuszem Wicherkiem i grałam w składzie orkiestry m.in. na III Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Perkusyjnej w kwietniu 2002. Jako solistka, wraz z Martą Wyłomańską, wystąpiłam w koncercie na Inauguracji Roku Kulturalnego 2002/2003. Przed koncertem odebrałam nagrodę Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w sezonie 2001/2002.